Úvod  /   /  Psí matrace Komfort  /  Pelíšek klasik

Pelíšek klasik

Matrace pro pejsky 4dox jsou navrženy psímy terapeuty z pohledu fyziologie psa. Jsou unikátní v tom, že výplň je vyrobena z jednoho plátu speciální paměťové i nepaměťové pěny, která je používána pro lidské matrace. Tím pádem se pelíšek neproleží, nepropadá pod velkým pejskem a je dostatečně vysoký pro pohodlné vstávání, starších nebo nemocných pejsků. Velkou výhodou je také samostatný povlak, který můžete pohodlně sundat a vyprat v pračce.

Matrace se skládá ze dvou kusů. Povlak je samostatná část matrace, aby byl snadno udržovatelný a vešel se dobře do pračky. Povlak má dlouhý zip ze dvou stran do "L", aby se vnitřní část snadno navlékala. Povlak zdobíme barevnou kontrastní lemovkou, která barevně odpovídá barvě výšivky.

Vnitřní část matrace je výplň, kterou vyrábíme ze speciálního molitanového plátu v jednom kuse. Kvalita molitanu je vyšší než kvalita používaná pro výrobu matrací pro lidi. Zásadní pro nás je, aby se výplň nepromačkávala a nezůstávaly vyleželé plochy. I když je molitan tvrzený (aby se časem nepromáčkl až k podlaze), je stále velmi měkký a pohodlný. Matrace jsou vhodné i pro starší psy či psy s bolestmi v kloubech. Velkou výhodu naší výplně je, že je z jednoho kusu materiálu, tedy i když se pejsek po matraci točí a válí, výplň se nesesype k jedné straně, je stále stejná. Molitan je potažen ještě samostatnou látkou, aby nedošlo k jeho poškození při zapínání do vrchního povlaku.

Povlak z materiálu Softshell - jeden z nejpopulárnějších materiálů, který všichni známe. Často používaný pro výrobu outdoorového oblečení  (bundy, vesty). Je voděodolný a nesákne vodu. Velmi dobře se udržuje, stačí otřít vlhkým hadříkem. Případně vyprat v pračce. Nezatrhává se a je oděruvzdorný.

Suede Leather materiál - jedná se o unikátní tkaninu, která přebírá vlastnosti jelenice, ale zároveň si ponechává kladné vlastnosti tkaniny. Látka je měkká a příjemná na dotek. Velmi dobře se udržuje, stačí otřít vlhkým hadříkem. Případně vyprat v pračce. Tento materiál můžete vidět na čalounění luxusních pohovek. Je oděruvzdorný a nezatrhává se.

Proč nakupovat u nás

Ušité na míru

U nás se dělají pouze kusovky, každý výrobek je originál. Buďte nároční! Vyberte barvy, rozměry i výšivku a ostatní je naše práce.

Zdraví především

Chcete, aby Váš pes neměl blokády zad nebo ztratil čich? Zvolte naše postroje, které jsou testovány psími terapeuty.

Vyrobeno s láskou

Každý vyráběný kus vezmeme do ruky pětkrát. Výroba není práce, ale náš život. A to milujeme !

Kamenná prodejna

Přijďte si prohlédnout vše, co vyrábíme. Přijďte pobejt ! Rádi poradíme a změříme pejska. Křenová 63, Brno.