Úvod  /   /  Postroje na míru  /  Smart postroj

Smart postroj

Postroj vyrobený na míru zajistí, že Vašemu pejskovi sedne perfektně. Nebude blokovat krční páteř, tlačit na dýchací trubici a lymfatické cesty, omezovat v pohybu ramenní klouby.

Psí kšíry začínají být v dnešní době nepostradatelnou součástí vybavení zodpovědného kynologa. Pes má dvě těžiště a postroj sílu psa roznese po celém těle. Netrpí tedy ani páteř ani dýchací trubice a krční svalstvo.

Pokud cestujete se svým psem autem, je zákonná povinnost ho mít upoutaného na jednom místě nebo v přepravce. Jestli cestuje na zadních sedačkách, potřebujete pás do auta.  Naše autopásy mají vždy nerezovou karabinu nejvyšší jakosti a to v základní bezpříplatkové verzi.

Pro odpočine vašeho pejska vyrábíme pelíšky pro psy. Jedná se o matrace vyrobené z jednoho plátu čalouněného molitanu se samostatným pratelným povlakem. Pelech pro psy je vždy o výšce 9 cm, plát tvrzeného molitanu zajistí, že se i těžké zvíře časem nepromáčkne na zem. Zároveň je náš pelíšek pro psa vhodný pro staré psy a pro psy s bolestmi kloubů. Je pohodlný, měkký, ale zvíře se do něho nezaboří a snadno vstává.

V našem obchodě pro psy si vybere opravdu každý.

 

 

 

Proč nakupovat u nás

Ušité na míru

U nás se dělají pouze kusovky, každý výrobek je originál. Buďte nároční! Vyberte barvy, rozměry i výšivku a ostatní je naše práce.

Zdraví především

Chcete, aby Váš pes neměl blokády zad nebo ztratil čich? Zvolte naše postroje, které jsou testovány psími terapeuty.

Vyrobeno s láskou

Každý vyráběný kus vezmeme do ruky pětkrát. Výroba není práce, ale náš život. A to milujeme !

Kamenná prodejna

Přijďte si prohlédnout vše, co vyrábíme. Přijďte pobejt ! Rádi poradíme a změříme pejska. Křenová 63, Brno.