Úvod  /   /  Obojky  /  Uzavřený obojek

Uzavřený obojek

Obojek s telefonním číslem je vychytávka, kterou musíte mít. Víte, že se v dnešní době ztratí každý třetí pejsek? Pomožte právě Vašemu pejskovi, v případě zaběhnutí, najít tu nejkratší cestu domů.

Uzavřený obojek se jménem je vhodný  pro aktivní práci se psem. Obojky se nesundávají z krku velmi často. Tyto obojky používají zejména myslivci, záchranáři, policejní psi, psi ve stráži a další. Obojek s výšivkou telefonního čísla zajistí psovi bezpečí i když se plně soustředí na svou práci a zaběhne několik kilometrů daleko.

Pro myslivce máme v barvě zelené také trička s výšivkou jejich jezevčíka, border teriéra, setra..., zelené flaušové mikiny pro myslivecké zkoušky s výšivkou sdružení. Do lesní zelené ladíme také kšiltovky s výšivkami jadgteriérů, výmarských ohařů, retrieverů a dalších loveckých psů.

Jednoduchou identifikací psů, jak pracovních, tak společenských jsou identifikační štítky. Jedná se o návlek, který se zapíná na pevný suchý zip a to kamkoliv, kam je potřeba. Nejčastěji na obojek psa. Na štítku je vyšito jméno psa a telefonní číslo. U pracovních psů jejich zařazení a telefonní číslo nebo jiný kontakt.

 

Proč nakupovat u nás

Ušité na míru

U nás se dělají pouze kusovky, každý výrobek je originál. Buďte nároční! Vyberte barvy, rozměry i výšivku a ostatní je naše práce.

Zdraví především

Chcete, aby Váš pes neměl blokády zad nebo ztratil čich? Zvolte naše postroje, které jsou testovány psími terapeuty.

Vyrobeno s láskou

Každý vyráběný kus vezmeme do ruky pětkrát. Výroba není práce, ale náš život. A to milujeme !

Kamenná prodejna

Přijďte si prohlédnout vše, co vyrábíme. Přijďte pobejt ! Rádi poradíme a změříme pejska. Křenová 63, Brno.