Úvod  / 

O nás

U nás se dělají pouze kusovky, každý výrobek je originál. Buďte nároční! Vyberte barvy, rozměry i výšivku a ostatní je naše práce. Každý vyráběný kus vezmeme do ruky pětkrát. Výroba není práce, ale náš život. A to milujeme !

Jsem parta nadšenců, kteří chtějí vyrábět jedinečné výrobky, které mají duši.

Každou objednávku řešíme individuálně, každý výrobek šijeme na zakázku, než je hotovo a odesláno, projde objednávka patero rukama.

Proč jsme vůbec vznikli? Co je náš příběh?

Naše firma vznikla před několika lety proto, že jsme hledali možnost identifikace naší fenky přímo na obojku. V té době na českém trhu nebyla firma, která by vyráběla obojky s výšivkou telefonního čísla. Bylo pro nás zásadní zajistit, aby se v případně zaběhnutí, naše fenka měla šanci dostat co nejrychleji domů. Odchyt způsobuje ohromnou psychickou újmu a to jsme za žádnou cenu nechtěli. Ostatní  indentifikace psů (tetování, čipování) vyžadují odchyt a odvoz na veterinu nebo do útulku pro přečtení čipu či indentifikaci majitele dle tetování.

Tak jsme se rozhodli začít vyrábět sami. Vzhledem k tomu, že je u nás v Čechách mnoho pejskařů, kteří své psy milují a chtějí pro ně to nejlepší, firma se rozrůstá a nyní vyrábíme tisíce obojků a postrojů. Prodáváme v Čechách, na Slovensku a zastoupení máme také v Holandsku a Belgii. V našem týmu máme několik odborníků ať na střihy postrojů či specialistu na fyziologii těla a chování psů. Před zařazením výrobků do sortimentu je vždy dlouhodobě testujeme. Je pro nás zásadní, aby naše výrobky byly stoprocentní, účelové a samozřejmě krásné :-)

Vzhledem k velké poptávce výrobků s výšivkou psích motivů jsme postupem času zařadili do sortimentu také oblečení pro lidi, deky, ručníky, matrace, polštáře, tašky, pamlskovníky a mnoho dalšího, vše vyráběné na zakázku dle přání zákazníka, v kombinaci barev a rozměrech na přání zákazníka a také samozřejmě s výšivkou obrázku a nebo jména pejska. Nyní nabízíme cca 500 obrázků pro výšivku většinou s kynologyckým motivem. Všechny tyto výrobky velmi rostou na oblibě a je jisté, že budeme přidávat další a další produkty.


Naší největší doménou zůstává výroba obojků, postrojů a vodítek.

Pro jejich výrobu používáme profesionální šicí stroje s automatickým zapošíváním. Naší odlišností od konkurence jsou bezpečnostní ploché švy, které zaručují, že se obojek nikdy nerozpáře. Také používáme německé polyesterové nitě, které jsou UV odolné a s certifikací testace pevnosti. Nitě se tedy i po dlouhodobém nošení na sluníčku nebo mrazu nevydrolí. Jsou pořád jako nové. V naší nabídce můžou  zákazníci vybírat nerezové komponenty, které jsou zárukou nejvyšší kvality na trhu. Každý obojek či postroj polstrujeme, aby zajistil pejskovi maximální pohodlí při nošení. Samozřejmostí je záruční a pozáruční servis. Vše vyrábíme v několika šicích dílnách ve Východních Čechách.

Další naší odlišností od konkurence je ohromná nabídka barev a materiálů. 14 barev popruhů v 5 šířích můžou zákazníci kombinovat s více než 20 barvami softshellové podšívky.

V neposlední řadě jsme hrdí na naši péči o zákazníka. Snažíme se velmi pečlivě zodpovídat všechny dotazy. Vzhledem k tomu, že naše produkce je zakázková výroba, těch dotazů je opravdu hodně. Cca 2000 měsíčně. Jsme za to ale nesmírně rádi, protože to svědčí o tom, že snad děláme svou práci dobře a že i zákazníci to svou věrností oceňují :-) (Máme několik zákazníků, kteří od nás mají až 100 produktů a to pro jednoho pejska a jednoho páníčka, což je i pro nás naprosto neuvěřitelné!)


Všichni ve 4dox jsme chovatelé psů a pejsky milujeme nade vše. Chceme pro ně vždy to nejlepší. To samé nabízíme i Vám!


Kontaktní údaje:

email: objednavky@4dox.cz
telefon: 778 041 977

Budeme moc rádi pokud budete vkládat případná hodnocení, či dotazy, které by mohly zajímat i ostatní zákazníky - do sekce diskuze. Taky jsme na Facebooku nebo Instagramu, můžete psát své poznatky i tam. Pokud nás dále doporučíte, budeme moc rádi.

Vzorky našeho sortimentu můžete vidět:

Značková prodejna Brno - U Tiffany, Zborovská 16 , Brno 616 00, tel. 778 041 977

V prodejně si můžete všechny naše výrobky vyzkoušet, prohlídnout, nechat pejska změřit. Osobní odběr zdarma.

Koupit si můžete hotové výrobky jakou jsou obojky Luxury, postroje, matrace, pamlskovníky, podložky a mnoho dalšího jakou jsou pamlsky, hračky...

Otevřeno máme


Po, út 11-17

St a čt 12-18

Pá 11-17

 

4dox - Letohrad - nejlépe po domluvě (778 041 977 nebo objednavky@4dox.cz)

Také se pravidelně účastníme různých výstav a psích akcí po celé ČR.

Přijďte, rádi si s Vámi popovídáme.

 

Proč nakupovat u nás

Ušité na míru

U nás se dělají pouze kusovky, každý výrobek je originál. Buďte nároční! Vyberte barvy, rozměry i výšivku a ostatní je naše práce.

Zdraví především

Chcete, aby Váš pes neměl blokády zad nebo ztratil čich? Zvolte naše postroje, které jsou testovány psími terapeuty.

Vyrobeno s láskou

Každý vyráběný kus vezmeme do ruky pětkrát. Výroba není práce, ale náš život. A to milujeme !

Kamenná prodejna

Přijďte si prohlédnout vše, co vyrábíme. Přijďte pobejt ! Rádi poradíme a změříme pejska. Zborovská 16, Brno Žabovřesky