Úvod  /   /  Psí matrace Komfort  /  Ortopedický

Ortopedický

Matrace pro pejsky 4dox jsou navrženy psímy terapeuty z pohledu fyziologie psa. Jsou unikátní v tom, že výplň je vyrobena z jednoho plátu speciální paměťové i nepaměťové pěny, která je používána pro lidské matrace. Tím pádem se pelíšek neproleží, nepropadá pod velkým pejskem a je dostatečně vysoký pro pohodlné vstávání, starších nebo nemocných pejsků. Velkou výhodou je také samostatný povlak, který můžete pohodlně sundat a vyprat v pračce.

165
Cena: 1720

Navrhněte si výrobek jak se vám líbí

1Rozměry

info

2Materiál

info

5Výšivka

info

8Textová výšivka

info

10Text na bočnici

info
Veškeré zboží se šije na zakázku. Dodací doba je tedy 20-40 dní
Typ tlapky Barva tlapky Barva srdce Typ výšivky Textova výšivka Barva výšivky Font výšivky Symboly výšivky Zkontrolujte, zda máte správně vybránu barvu, font i symbol výšivky

%title%

%content%

%title%

%content%

Rozměry

Vyberte si rozměr matrace dle velikosti vašeho pejska nebo dle velikosti prostoru, kde bude pelíšek umístěn.

Nabízené velikosti:

60 x 40 cm, tloušťka matrace 9 cm

80 x 60 cm, tloušťka matrace 9 cm

100 x 70 cm, tloušťka matrace 9 cm

120 x 80 cm, tloušťka matrace 9 cm

Materiál

Matrace se skládá ze dvou kusů. Povlak je samostatná část matrace, aby byl snadno udržovatelný a vešel se dobře do pračky. Povlak má dlouhý zip ze dvou stran do "L", aby se vnitřní část snadno navlékala. Povlak zdobíme barevnou kontrastní lemovkou, která barevně odpovídá barvě výšivky.

Vnitřní část matrace je výplň, kterou vyrábíme ze speciálního molitanového plátu v jednom kuse. Kvalita molitanu je vyšší než kvalita používaná pro výrobu matrací pro lidi. Zásadní pro nás je, aby se výplň nepromačkávala a nezůstávaly vyleželé plochy. I když je molitan tvrzený (aby se časem nepromáčkl až k podlaze), je stále velmi měkký a pohodlný. Matrace jsou vhodné i pro starší psy či psy s bolestmi v kloubech. Velkou výhodu naší výplně je, že je z jednoho kusu materiálu, tedy i když se pejsek po matraci točí a válí, výplň se nesesype k jedné straně, je stále stejná. Molitan je potažen ještě samostatnou látkou, aby nedošlo k jeho poškození při zapínání do vrchního povlaku.

Povlak z materiálu Softshell - jeden z nejpopulárnějších materiálů, který všichni známe. Často používaný pro výrobu outdoorového oblečení  (bundy, vesty). Je voděodolný a nesákne vodu. Velmi dobře se udržuje, stačí otřít vlhkým hadříkem. Případně vyprat v pračce. Nezatrhává se a je oděruvzdorný.

Suede Leather materiál - jedná se o unikátní tkaninu, která přebírá vlastnosti jelenice, ale zároveň si ponechává kladné vlastnosti tkaniny. Látka je měkká a příjemná na dotek. Velmi dobře se udržuje, stačí otřít vlhkým hadříkem. Případně vyprat v pračce. Tento materiál můžete vidět na čalounění luxusních pohovek. Je oděruvzdorný a nezatrhává se.

Barva

Látky na matrace nabízíme v mnoha barvách.

V případě Suede Leather nabízíme materiály, které vychází z nabídky pro čalounění pohovek, jedná se  tedy o jemné barvy vhodné do interiérů.

Softshell nabízíme v široké škále pastelových barev od jemných po výrazné.

Konfigurátor je znázorněn graficky. Skutečné barvy melíru a kamufláže si můžete prohlédnout zde:

Barva

Látky na matrace nabízíme v mnoha barvách.

V případě Suede Leather nabízíme materiály, které vychází z nabídky pro čalounění pohovek, jedná se  tedy o jemné barvy vhodné do interiérů.

Softshell nabízíme v široké škále pastelových barev od jemných po výrazné.

Výšivka

Výšivka - tlapka

Výšivka

Vyšijeme text, který zadáte nebo text s obrázkem. Obrázky jsou tlapičkové motivy. Text  i obrázek umístíme do rohu pelíšku.

Textová výšivka

Textová výšivka

Vložte text, který bude vyšit. Jeho znázornění vidíte v hlavním okně.

Zdarma je výšivka 10-ti znaků, za každý další znak Vám systém připočítává 2,5 Kč.

Text bude vyšit přesně tak, jak jste zadali do bílého okna. Pokud se Vám v hlavním okně nezobrazuje správně česká diakritika, je to možné. Výšivka se řídí podle textu zadaného v bílém okně.

Text na bočnici

Aby váš psí pelíšek byl ještě dokonalejší, vyšijeme zadaný text také na bočnici matrace.

Vyšitý text je shodný s textem zadaným na hlavní ploše.

Formulář nelze odeslat, nejsou vyplněny tyto položky

  X

  Proč nakupovat u nás

  Ušité na míru

  U nás se dělají pouze kusovky, každý výrobek je originál. Buďte nároční! Vyberte barvy, rozměry i výšivku a ostatní je naše práce.

  Zdraví především

  Chcete, aby Váš pes neměl blokády zad nebo ztratil čich? Zvolte naše postroje, které jsou testovány psími terapeuty.

  Vyrobeno s láskou

  Každý vyráběný kus vezmeme do ruky pětkrát. Výroba není práce, ale náš život. A to milujeme !

  Kamenná prodejna

  Přijďte si prohlédnout vše, co vyrábíme. Přijďte pobejt ! Rádi poradíme a změříme pejska. Zborovská 16, Brno Žabovřesky