Kraťasy : 4dox
Úvod  /   /  Kraťasy

Kraťasy

Jedinečné praktické lehoučké kraťasy pro běhání a práci s pejskem. Kraťasy mají široký elastický pas, přizpůsobí se každé postavě a nikde netlačí. Velké široké nabírané kapsy s patentem umožní nošení všeho, co potřebujete sebou na vycházku s pejskem. Reflexní komponenty vpředu i vzadu zajistí viditelnost na 200 m.

Výcvikové kraťasy

Výcvikové kraťasy od 4dox vycházejí z velmi oblíbeného stčihu kalhot. Velmi pohodlný střih se širokým elastickým pasem umožní běhání a jakoukoliv aktivitu v maximálním pohodlí. Vpředu jsou reflexní tlapky a vzadu reflexní logo - tyto komponenty zajistí Vaši viditelnost až do vzdálenosti 200 m. Na přední části jsou 2 velké nabírané kapsy s možností uzavření patenty. Do kapes dáte jak pochoutky, tak hračku pro pejska. Při běhání z nich nic nevypadne. Na zadní části je všitá další menší kapsička na zip, která je vhodná na klíče a mobil. Magnetický systém, tak jako u bund a vest, je vhodný pro výcvik pejska v chůzi u novou. Jedná se o popruhové poutko s magnety, do kterého zavěsíte hračku. Velikosti od XS por 4XL Použitý materiál je letní softshell - velmi tenká látka, ale pevná a oděruvzdorná. Barevnice nabízí celkem 13 barev - tak vybírejte !

Proč nakupovat u nás

Ušité na míru

U nás se dělají pouze kusovky, každý výrobek je originál. Buďte nároční! Vyberte barvy, rozměry i výšivku a ostatní je naše práce.

Zdraví především

Chcete, aby Váš pes neměl blokády zad nebo ztratil čich? Zvolte naše postroje, které jsou testovány psími terapeuty.

Vyrobeno s láskou

Každý vyráběný kus vezmeme do ruky pětkrát. Výroba není práce, ale náš život. A to milujeme !

Kamenná prodejna

Přijďte si prohlédnout vše, co vyrábíme. Přijďte pobejt ! Rádi poradíme a změříme pejska. Zborovská 16, Brno Žabovřesky